torunoğulları, torunoglu, torunoğulları inşaat, kocaeli torunoğulları inşaat, kocaeli inşaat mühendisliği, kocaeli inşaat firmaları, kocaeli inşaat, inşaat firmaları, torunoğulları inşaat gölcük,taraftar daireleri,gölcük city,vip city,valide konaklari,torunogullari city
İnsan Kaynakları Politikası

Torunoğulları İnşaat,  ihtiyaçları ve mevcut kadronun gereklilikleri doğrultusunda gerçekleştirilen mülakatlar sonunda becerileri başvurduğu pozisyon ile örtüşen en uygun adayı çalışanı olarak seçer.

İş başvuruları web sitemizden online olarak yapılabilir. 

"Genel Başvuru" için gönderilen özgeçmişlerinizi, ileride oluşabilecek pozisyonların tümü için ön değerlendirmeye almaktayız. 

Sitemize yapılan başvurular, sadece Torunoğulları İnşaat İnsan Kaynakları tarafından görüntülenir. Şirket işe alım politikası doğrultusunda açık pozisyonlar için öncelikle aday veri tabanı üzerinden ilk değerlendirmeler yapılır.

Daha sonra ön elemeler gerçekleştirilir ve ilgili pozisyona uygun olduğu düşünülen adaylar mülakata çağırılır. Mülakat sonucu adaylara olumlu/olumsuz geri bildirim verilir.

Tüm başvurular gizlilik esasına uygun değerlendirilmektedir. Aday veri tabanının güncel ve efektif olması için faks, posta, e-posta yolu ile yapılan başvurular dikkate alınmaz.